października 02, 2019

O mnie

Jestem szaloną dziewczyną prowadząca swój własny tryb życia. Od lat interesowały mnie tematy ezoteryki, rodzimowierstwa, czarów itd.


Jak większość zostałam wychowania w katolickiej rodzinie, jednak na pewnym etapie życia doszłam do wniosku, że ja tego nie czuje.


Zaczęłam wiec zagłębiać się jeszcze bardziej w tematy tak dalekie od kościoła i poczułam, że to jest to. Ten blog powstałby przekazać nie tylko moją wiedzę, ale żeby osoby takie jak ja wiedziały, że nie są same.


Zdaje sobie sprawę, że w świecie tak zdominowanym przez główne wiary światowe, jestem tylko małą nieznaczącą nic plamką. Mimo to chcę pokazać, że wiara w coś innego nie jest zła.


Już nie raz z tego powodu spotkałam się z problemami ze strony ludzi, ale idę przez życie z uniesioną głową i uśmiechem na twarzy, bo wiem, że życie jest piękne.


Cenię sobie szczerość ludzi i otwartość na nowe, rzeczy i doznania. Kocham spędzać czas na łonie natury i żyje z jego rytmem. Uważam, że każda osoba sama powinna dokonywać ważnych w życiu decyzji i nie powinna być się opinie ludzi.


Może i jestem szurnięta, ale w pozytywny sposób. Staram dzielić się z ludźmi moim doświadczeniami i wspierać ich.

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Już jestem 😉
   Po tym jak dostałam kilkanaście e-maili żebym go założyła zrobiłam to.
   Znajdziesz mnie pod nazwą
   @poradnikczarownicy

   Usuń
 2. Dziękuje za szczerość w opisie swojej osoby - widać, że wypłyneło to od Ciebie, czuć Prawdę...

  Mam takie skojarzenie. Jest taka gra pod tytułem Fallout i tam jest system SPECIAL. (specjalny) jest to skrót od "Strength, Perception, Endurance, Charisma, Inteligence, Agility, Luck".

  Od razu wpadłem na pomysł, że mogłabyś przeredagować opis swojej osoby, tak żeby pierwsze DUŻE litery tworzyły jakiś ciekawy inspirujący napis. Nie wiem "wiedźma" "system magii" "madrosc wrozki" albo jeszcze jakis inny pomysł.

  Może sam kiedyś to zrobię. Nie miej za złe, że taką sugestię miałem...

  Zapraszam na mój blog: https://jedentrzysiedem.blogspot.com/

  pzdr
  K137

  OdpowiedzUsuń