lipca 12, 2021

Anielskie głosy w naszym życiu, czyli znaczenie liczb anielskich w naszym życiu.

Cześć


Dzisiaj chcę poruszyć dla was temat, który osobiście mnie wprowadza w taki dziwny stan, ale może to tylko ja tak mam.


Liczy Anielskie.Zapewne wielu z was, zdarzało się zobaczyć ciąg takich samych liczb, czy to w snach, czy na zegarze, lub w tablicach rejestracyjnych aut, mimo iż nie myśleliście o tych konkretnych liczbach. Takie zdarzenia nigdy nie są przypadkiem, zazwyczaj jest to znak od świata mający znaczenie dla nas w obecnej sytuacji.


Anioł wraz ze swoimi liczbamiTakie powtarzające się liczy, nazywa się Liczbami Anielskimi. Można się oczywiście kłócić, czy te liczby faktycznie pochodzą od aniołów (jak wiecie z jednego z moich poprzednich postów, są oni uznawani za przewodników duchowych), czy jednak energia świata wysyła nam sygnały. Jednak w cokolwiek byśmy nie wierzyli, nie da się ukryć, że te konkretne ciągi cyfr, mają znaczenie i wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.Interpretacja Liczb Anielskich.Niezależnie od tego, czy wierzymy w to, czy te liczby w delikatny sposób podsuwają nam anioły, czy też nie, warto wiedzieć jak interpretować ciągi liczbowe. Warto tutaj pamiętać, że definicje, które podaje mogą nie zgadzać się z tym, co czujecie. W takiej sytuacji warto zaufać swojej intuicji i temu, jaką interpretację nam podsuwa.

Liczba 1

Liczbę tę najczęściej widzimy, kiedy ktoś chce nam powiedzieć, że nadszedł czas by brać życie w swoje ręce, nauczyć się ufać intuicji i żyć zgodnie z nią.Liczba 2

Liczba ta widziana często odnosi się do tego, że w twoim życiu brak jest harmonii, nie potrafisz myśleć o sobie i swoich potrzebach.


Liczba 3

Jeśli widzisz tę liczbę, to znak że nadszedł czas zakończyć pewien rozdział w swoim życiu i otworzyć się na coś nowego i ekscytującego.


Liczba 4

Widziana ciągle liczba 4 oznacza, że nadszedł czas na rozwój osobisty oraz na to byś ustalił poszczególne działania w swoim życiu.

Przykładowy ciąg cyfr anielskich


Liczba 5


Liczba ta jest swoistym znakiem dla ciebie, że nadszedł czas za podziękowanie światu za to co masz, jednocześnie wskazując, że nadszedł czas by rozpocząć inny rodzaj życia.

Liczba 6

Jeśli widzisz tą liczbę to stań, widok tej liczby oznacza że w twoim życiu na różnych płaszczyznach brakuje równowagi, szczęścia, harmonii.


Liczba 7


Widok tej liczby oznacza, że trzeba zastanowić się nad tym czy to co robimy jest dla nas właściwe, jeśli tak to warto dać sobie czas na chwilę wytchnienia, jeśli nie odciąć się od tego.


Liczba 8

Liczbę tę często można dostrzec kiedy na naszej drodze pojawiają się przeciwności, które możemy pokonać tylko dzięki naszemu pozytywnemu usposobieniu.


Liczba 9

Jeśli widzisz tą liczbę to czas na to by stać się altruistą, nauczyć się pomagać innym i być bezinteresownym w swoich działaniach.

Liczba 0


Widok ten zarezerwowany jest tylko dla osób, które wkroczyły na ścieżkę wyższej świadomości.


Sekwencje liczb.Liczy anielskie potrafią pojawiać się sekwencjami np. 111, 234, 222, 543. W wielu źródłach poruszających temat liczb, anielskich można znaleźć podział na podstawowe sekwencje z tymi samymi liczbami np. 222, 444 itd. Są przy nich zazwyczaj opisy, co one mogą znaczyć. Jeśli mam być z wami szczera, ja nie polecam zagłębiania się w sekwencje tych samych liczb i odczytywania ich, tak jak podają książki, polecam rozpatrywać każdą liczbę osobno, gdyż ciąg tych samych liczb pojawia się zazwyczaj bardzo rzadko, a jeśli już taki ciąg się pojawia, to bez problemu przy podstawowej wiedzy sami możemy ustalić co chcą nam powiedzieć.


Anioł na skale


Najlepszym sposobem na odczytywanie ciągów liczb jest zsumowanie ich np. liczba 342 – 3+4+2 = 9, czyli liczba, którą ci podsuwa świat to 9. Dokładnie tak samo można odczytywać ciąg tych samych liczb np. 222 – 2+2+2 = 6.

Jest jeszcze sposób na odczytywanie każdej liczby osobno np. 431 – zaczynamy od rozpatrzenia znaczenia liczby 4, później liczy 3 i na końcu liczby 1. Po czym staramy się połączyć znaczenia razem.

Rozpis znaczeń:


4 Spojrzenie na siebie w rozwoju osobistym, 3 zakończenie pewnego rozdziału, 1 Branie życia w swoje ręce i swojej intuicji.

Wnioski:


Powinniśmy uwierzyć w siebie i swoje możliwości, gdyż możemy czerpać z życia pełnymi garściami, zacząć się rozwijać i zerwać kontakty z osobami nam nieprzychylnymi lub jakiś etap w swoim życiu.Metoda ta jednak nie sprawdzi się przy ciągu tych samych liczby np. 111. Gdyż znaczenie każdej jedynki jest takie samo. W takich przypadkach polecam metodę z dodawaniem liczb. Może zdarzyć się również, tak, że pomimo odczytania i zrozumienia danego ciągu liczbowego, on nadal się pojawia, oznacza to, że nadal nie zmieniłaś jakiegoś aspektu w swoim życiu, którego dotyczył dany ciąg, lub to, że ten aspekt musi być non stop ulepszany poprzez ciągłą powtarzalność.Mam nadzieję, że post wam się spodobał.

Dzisiejszy post powstał przy pomocy takich książek, jak:

„Anielskie Liczby” autorstwa Virtue Doreen.
„Angel Numbers: The Message and Meaning Behind 11:11 and OtheAutor” autorstwa Kyle Gray.

Jak zwykle zachęcam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

Polecam wam również blog: https://telekinezja.blogspot.com/.

Do zobaczenia w kolejnym poście.

16 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa jest symbolika liczb, chętnie zapoznałam się z tym wpisem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że nie myślałam nigdy o tym i nie zwracałam na to uwagi. Teraz będę bardziej uważna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemnie jest poszerzyć swoją wiedzę także w tym zakresie, nowej wiedzy nigdy dość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie kiedyś też prześladował pewien ciąg cyfr, ale w końcu przestał. Nigdy jednak nie interesowałam się tym co to oznacza itp. Ciekawy wpis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami zdarzają się takie sytuacje, warto z ciekawości zgłębić dany temat.

   Usuń
 5. Bardzo ciekawe, ja kiedyś z koleżankami grałam w taką grę że się patrzyło na powtarzające liczby na rejestracji i przypisywało do tego różne rzeczy np. 11 - koleżanka, 22 -kolega itd.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa symbolika, wroce jak beda mi się snily jakies liczby :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Symbolika na pewno jest ciekawa, to był mój ulubiony przedmiot na studiach.

   Usuń
 7. Nie słyszałam nigdy o liczbach anielskich, ale nie przeczę, że w cyfrach jest zapisana jakaś moc tajemna, która może coś nam zdradzić. Przecież numerologia to jedna z dziedzin, które kiedyś były niezwykle popularne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawy temat, pierwszy raz trafiłam na twojego bloga i przyznam ze mnie bardzo zainteresował i zaintrygował ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. O bardzo ciekawy temat, chyba naprawdę potrzebuje odpoczynku bo liczba 7 ostatnio w moim życiu króluje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny temat poruszyłaś w tym poście. Nigdy o tym tak nie myślałam. Teraz będę się zastanawiać nad liczbami, jak tylko je zobaczę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Słyszałam już kiedyś o liczbach anielskich, ale nigdy nie zagłębiałam się w ten temat. Fajnie, że trafiłam na ten wpis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z kolei chyba jeszcze nie zetknęłam się z tym tematem, więc była to dla mnie nowość.

   Usuń
 12. Pierwszy raz słysze o takich liczbach anielskich. Jednak muszę przyznać że mnie zainteresował ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 13. Niektórzy przykładają ogromną wagę do liczb, na przykład japończycy nie chcą mieszkać pod numerem 4, bo Shi (czyli 4) oznacza w ich języku śmierć.

  OdpowiedzUsuń