Strony

czwartek, 21 maja 2020

Magia Zniszczenia - Klątwy i rytuały.

Cześć


Dzisiaj omówimy już ostatnią magię wchodzącą w skład żywiołu ognia, magia ta jest dość specyficzna i tak jak poprzednia omówiona przeze mnie magia, jest kontrowersyjna.


Magia ZniszczeniaJak już się domyślacie, magia zniszczenia ma na celu zniszczyć bądź zatruć życie danej osoby. Magia ta wcale nie jest dobra i przyjemna, ale również występuje w świecie magii. Najczęściej stoi po drugiej stronie barykady i zaliczana ona jest do Czarnej Magii. Spora część ludzi zadaje sobie pytania: Co zrobić by sąsiad miał gorzej? Jak wykończyć nielubianą osobę? Co zrobić by było jej gorzej?. Większość chce uczynić zło osobą, które są dla nich złe. Po części nie jest w tym nic dziwnego, zawsze, kiedy ktoś źle czyni, chcemy się odgryźdź. Taka w końcu jest nasza natura, problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy osoby zaczynają zmieniać myśli w czyny. Sięgają wówczas po magię zniszczenia, chcąc wykończyć daną osobę lub uczynić jej źle.

Magia zniszczenia nie opiera się tylko na rytuałach, najczęściej opiera się ona na naszych myślach i słowach. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że przeklinanie danej osoby również można zaliczyć pod magię zniszczenia. Niebezpiecznie jednak zaczyna się robić, kiedy osoby tak ogarnięte żądzą zemsty i wyrządzenia komuś krzywdy, sięgają porad magów lub satanistów i starają się w sposób magiczny wyrządzić komuś krzywdę.
Bo o ile samo przeklinanie daje mały efekt, gdyż jest ono najczęściej rzucone w chwili przypływu złych emocji (nie powinno się jednak przeklinania danej osoby, zmiatać pod dywan), o tyle rytuały próbujące wykończyć osobę, zazwyczaj są poparte dużym ładunkiem emocji i mocy.


Konsekwencje stosowania Magi Zniszczenia.Jak już wyżej pisałam, magia zniszczenia jest również częścią Czarnej Magii, oznacza to, że stosując tą magię, wkraczamy na inną stronę magii, która nie zawsze musi być zgodna z naszymi przekonaniami. O ile dla maga bądź czarownicy, magia jest energią za pomocą której można wpływać na otaczający nas świat, o tyle dla osób nie wierzących, bądź wyznających Boga jest to samo zło. Magia sama w sobie nie jest zła i nigdy nie była, to ludzie, którzy za jej pomocą wpływają na świat, nadają jej znaczenia. Dlaczego o tym wspominam?
Dlatego, że dla jednych magia zniszczenia będzie zwyczajną magią, którą się parają, dla innych zaś będzie to samo zło, w które nie powinno się wsadzać rąk. Wszystko zależy oczywiście od nas samych i tego, jak bardzo jesteśmy wrażliwi. To każdy z nas dokonuje wyboru, co jest dobre, a co złe, dla mnie magia zniszczenia nie jest dobra, dlatego, że wyznaję zasadę by szanować każdego, nie zależnie od tego co ci zrobił. Oczywiście jest to trudne, bo nie zawsze da się wybaczyć bądź zapomnieć, ale spróbować zawsze warto.

Jeśli tak jak ja wyznajecie podobną zasadę magia zniszczenia, nie będzie dla was. Jeśli zaś jest inaczej i czujecie się na siłach, by po nią sięgnąć, pamiętajcie że magia pozostawia ślad. Konsekwencje stosowania tej magii mogą nie być widoczne od razu, możemy czuć się świetnie i dobrze z tym że komuś dopiekliśmy. Czas i upływ lat, jednak pokazują, że magia zniszczenia pozostawia pustkę nie tylko w osobie, na którą skierowano tę magię, ale i również w osobie kierującej tą magią. Magia ta niszczy wszytko od dobrego samopoczucia, poprzez życie kończąc na psychice. Niszcząc komuś życie, zdrowie, zniszczymy również siebie. Wszyscy jesteśmy tylko energią, która przepływa przez cały wszechświat i oddziałuje na każdą istotę.

Niszcząca siła natury


Okultyści lub osoby, które głęboko wierzą, w to co robią, często nie zgodzą się z tymi słowami, dla nich to, co robią, jest dobre lub twierdzą, że tak powinno być, bo na to zasłużył. Oczywiście oni będą mieli rację, osoby takie mają najczęściej inaczej ułożony system wartości, który pokazuje im, że jest to dobre. Każdy może przecież dokonać własnego wyboru wedle swoich wartości, problem jednak zaczyna się, gdy próbujemy te wartości przedłożyć nad wartości innej osoby.
Dlatego tak ważnej jest, by pamiętać o tym, że każdy ma wybór, ale że i każdego dosięgną konsekwencje.

Nie zależnie od tego, po której stronie byśmy stanęli, trzeba mieć na uwadze, że każde praktykując magię zniszczenia, możemy narazić siebie i bliskich na konsekwencje swoich czynów. Zniszczyć kogoś można przecież nawet słowami, jest to przecież takie proste, ale uczyć się być dobrym dla kogoś nawet tego najgorszego wroga, już nie jest tak łatwo.


Klątwy i zaklęcia Magii Zniszczenia.Magia zniszczenia w dużej mierze opiera się na złych uczuciach i emocjach, to właśnie ta mieszanka pozwala na rzucenie na kogoś klątwy. Po, mimo że jestem przeciwna parania się tym rodzajem magi, uważam, że powinniście wiedzieć jakie klątwy mogą mieć na was wpływ.


Klątwa Czarnej świeczki.Ten z pozoru prosty rytuał, dla jednych wcale nic nie robi dla innych, może być idealnym źródłem na zniszczenie kogoś. Wszystko oczywiście zależy od osoby, która wykonuje ten rytuał, jej doświadczenia i duchowej ścieżki.

Do tego rytuału jest wam potrzebna:


 • Czarna świeca.
 • Kawałek kartki.
 • Sztylet rytualny
 • Rzecz danej osoby (włos, paznokieć, kawałek ubrania)

Siadacie w miejscu odosobnionym, na świecy za pomocą sztyletu rysujecie czarny pentagram (pentagram ten jest obrócony najwyższą częścią w dół) lub inny znak okultystyczny. Zapalacie świecę, następnie na kartce piszecie imię, nazwisko oraz to, co ma się stać danej osobie. Kartkę wraz z rzeczą takiej osoby spalacie w płomieniu czarnej świecy, po czym zaczynacie medytować. Podczas medytacji skupiacie się na samych złych rzeczach. Niekiedy osoby, potrafią płakać podczas takiej medytacji. Medytacja ma trwać do momentu, aż poczujecie się źle (fizycznie i psychicznie wykończeni). Jeśli do tego czasu świeca się nie wypali, chowacie ją w ciemnym miejscu. Możecie użyć jej do ponownego wykonania tego rytuału.

Czarny pentagram


Klątwa Wampira energetycznego.Wampiry energetyczne to dość ciekawe zagadnienie w magii, o którym szykuję dla was osobny post. Jednak na potrzeby, tego postu, musicie znać minimalną podstawę.
Wampir energetyczny to osoba z naszego otoczenia, która by przetrwać, pobiera z nas dobro, energię życiową i to, co w nas najlepsze. Wampir taki pozostawia w nas spustoszenie, brak motywacji i energii.

Skoro już znamy podstawowe pojęcie Wampira energetycznego, to możemy przejść bez problemu do tej klątwy. Ma ona na celu wywołanie wampira energetycznego w pobliżu osoby, której źle życzymy. Problem z tą klątwą jest jednak taki, że nie wiemy kim owy wampir, jest i to, że może on żerować również na nas.

Do tego rytuału będziesz potrzebować:Znajdujemy odosobnione miejsce, najlepiej gdzieś blisko miejsca, z którego bije zła energia lub czujemy się w nim niepewnie. Klątwę tą rzucamy najczęściej w nocy. Zakreślamy Czarny krąg i siadamy w jego centrum, podpalamy czarną świecę i medytujemy, przywołując do siebie złe emocje i uczucia związane z osobą, na którą chcemy nasłać wampira energetycznego. Następnie piszemy na kartce imie, nazwisko i prośbę by wampir energetyczny przyległ do tej osoby. Wkładamy kartkę do kielicha i za pomocą sztyletu, przecinamy sobie wewnętrzną część dłoni, krew, która zacznie z niej wypływać, musi kapać do kielicha, w którym umieszczona jest kartka. Następnie wymawiamy te słowa:


„Moja, krew jest energią dla wampira
Niech dzięki niej powstanie i zatruje życie (Imię osoby)
Niech całe dobro i energie jej odbierze
A mnie da ukojenie"


Po tych słowach przywołujemy w myślach wszystkie złe wspomnienia związane z tą osobą, muszą one nas wypełnić i sprawić, że poczujemy się wyczerpani. Kiedy poczujemy już ten moment. Za pomocą czarnej świecy podpalamy zawartość kielicha.


Obrona przed skutkami magi zniszczenia.Jak już wspominałam magia zniszczenia, nie bierze jeńców, po przedstawionych przeze mnie klątwach pewnie stwierdziliście tak samo. Jak więc się przed nią chronić?
Najprościej byłoby nikomu nie wyrządzać krzywdy i złego, jednak nie jest to wcale takie proste. W końcu jesteśmy tylko ludźmi i błędy nam się zdarzają, możemy jednak nauczyć się panować nad sobą i swoim otoczeniem. Nie jest to proste i wymaga lat praktyki, ale daje efekty. Jednak nawet najlepszym osobą zdarza się zajść komuś za skórę.

Najlepszym sposobem na utrzymanie od siebie z daleka takich osób jest regularne odprawianie rytuałów:


 • Oczyszczających.
 • Ochronny.
 • Pomyślności.

Rytuały te wykonywane regularnie powinny zatrzymać z dala od nas złe moce, osoby i energie. Kiedy jednak osoba, która rzuca na nas klątwę, jest bardzo zawzięta i chce dla nas jak najgorzej, warto porozmawiać i pogodzić się z taką osobą. Jeśli nie jest to możliwe, warto wtedy zaopatrzyć się w dodatkową energię, która pomoże nam odpierać ataki takiej osoby.

Mogą być to:Możecie również wykonywać rytuały wspólnie z domownikami bądź zaufanymi osobami. Pamiętajcie, że wiele osób podczas rytuału oznacza większą energię, a co za tym idzie moc, która pomoże nam walczyć ze złem.

Oko Wampira energetycznego


Magia zniszczenia jest jedną z tych magii, co do której każdy może mieć odmienne zdanie. Nie da się jednak ukryć, że jest ona niebezpieczna i stosowana bez odpowiedniego przygotowania, może wyrządzić szkodę również osobie parającej się tym rodzajem magii. Warto również pamiętać, że magia ta nie jest najlepszym rozwiązaniem problemów, a jedynie ucieczką i przekładaniem złych emocji i uczuć na drugą osobę.
Magia ta powinna być stosowana z rozwagą, w zgodzie z samym sobą.Mam nadzieję, że ten „demoniczny” post wam się spodobał i dał wam zajawkę do rozważań w komentarzach.

Dzisiejszy post powstał we współpracy z dobrze wam już znanym sklepem ezoterycznym Magiczny Kram.

Wszelkie rzeczy potrzebne do rytuałów, magii oraz poznawania tego świata znajdziecie u nich. Serdecznie polecam. Sklep prężnie się rozwija, a w jego ofercie pojawiają się nowe przedmioty, które pomogą wam w magicznej drodze.

Książki, na których podstawie powstał dzisiejszy post to:

„Czarna Magia, jej tajemnice oraz praktyczne zastosowanie” autorstwa H.K.I
„Czarna Magia w XX wieku” autorstwa Jose Luisa Barcelo

Do zobaczenia

31 komentarzy:

 1. Zemsta, zniszczenie, krzywda, to nie są dobre działania, niszczą przede wszystkim osoby je uaktywniające. A jeśli jeszcze w to wszystko zostaje wciągnięta magia, skutki mogą być naprawdę opłakane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czarna magia zawsze powodowała we mnie niejednoznaczne dreszcze, z jednej strony chce ją się bliżej poznać, tak aby móc zneutralizować w razie potrzeby, z drugiej chce się jak najdalej od niej trzymać, tak aby nie kusić złego losu.

   Usuń
 2. Jejku, opisany żywioł potrafi przyprawić o dreszcze. Wyrządzenie krzywdy drugiej osobie jest według mnie niedopuszczalne.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wykończyć nielubianą osobę? super rada

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie życzę drugiej osobie źle. Nie na tym świat polega,zawsze by było sprawiedliwie, nawet jeśli ktoś robi nam coś złego, nie warto marnować swojej energii na niszczenie drugiej osoby. Karma zawsze wraca.

  OdpowiedzUsuń
 5. już robię listę i czarne świece ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy wpis. Warto pomyśleć o rytuałach oczyszczania. Ja słyszałam od babci o kąpieli w czercim ziele.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pomimo tego, że nie wierzę w magię. Trochę przerażający jest ten post. Ja nikomu źle nie życzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa jestem czy ktoś używa takich tytułów w prawdziwym życiu i naprawdę wierzy w ich moc

  OdpowiedzUsuń
 9. W magię nie wierzę, jednakże artykuł bardzo ciekawy :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Klątwy, nie klątwy jak jakos w to nie wierze. Nigdy nie mialam przekonania to magi..

  OdpowiedzUsuń
 11. Niby nie wierzę..niby jestem realistką, ale jednak mimo wszystko człowiek czuje strach przed nieznanym.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem ciekawa czy ktoś rzeczywiście to robi i czy to działa.

  OdpowiedzUsuń
 13. Akurat w klątwy to ja nie wierzę - znam osobę, która jest strasznie przesądna i mam wrażenie, że aż za bardzo. Jak coś sie w jej życiu złego stanie to twierdzi że ktoś na nią urok rzucił.

  OdpowiedzUsuń
 14. Choć nie wierzę w magię i tego typu rzeczy to w klątwy już tak. Wiem że niektórzy ludzie mają taki dar i sie z nim spotkałam

  OdpowiedzUsuń
 15. Niszcząc komuś życie, zdrowie, zniszczymy również siebie

  OdpowiedzUsuń
 16. Dodał się komentarz?
  krystynabozenna

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie dodał ech... a taki piękny napisałam...
  Nie należy używać czarnej magii i źle życzyć innym,
  bo magia odbija się od czystych myśli ludzi i robi szkodę temu, co wysłała...

  OdpowiedzUsuń
 18. Ach jakoś aż dreszcze mnie przeszły gdy czytałam o tym rytuale ciekawa jestem czy ktoś coś takiego robi i wierzy że się to spełni.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jestem na tyle nieingerująca, że nikogo bym nie przeklęła, ale za to z chęcią przeczytam jak się przed klątwami obronić.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jestem bardzo ciekawa czy są osoby, które stosują takie rytuały na co dzień w swoim życiu. Ja raczej nie życzę nigdy nikomu źle. :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Cały post jest dla mnie mocno niepokojący. Nigdy nie podejalbym się takich działań.

  OdpowiedzUsuń
 22. Widzę, że to klątwy raczej na kogoś. A są może takie na coś? Z chęcią bym np, na chwasty w ogródku lub krety na trawniku nasłała jakąś, odprawiła jakiś rytuał na podagrycznik...

  OdpowiedzUsuń
 23. To coś dla mnie. Ja bym mogła używać takiej magii i myślę, że bym się dobrze, w korzystaniu z niej czuła.

  OdpowiedzUsuń
 24. Idealny poradnik do zemsty na nielubianych ludziach XDD

  OdpowiedzUsuń
 25. Rytuał oczyszczania mogłabym zrobić, czy też raczej wykonać

  OdpowiedzUsuń
 26. Można żałować życząc komuś źle. Okropna magia. Ogólnie w magię nie wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jestem ciekawa, czy ktoś praktykuje takie rzeczy. Czasami mam wrażenie, że lepiej pozostać w błogiej nieświadomości niż wiedzieć, co może na nas czekać.

  OdpowiedzUsuń
 28. Świetny i wartościowy wpis. Mimo, że sam zajmuje się pomaganiem ludziom w wielu sprawach, sam korzystam z rytuałów, etc. miałem te nieprzyjemność, ze parę lat temu padłem ofiarą klątwy. Udało się z tego wyjsc.
  Z checia również wymieniłbym poglądy dotyczące tej materii :) zapraszam również na https://duchowydoradca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie które te klątwy są przerażające

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja nikomu źle nie życzę. Chociaż są tacy co mi źle życzą

  OdpowiedzUsuń